Derek Snow

5. dubna 2017 v 19:28 |  Charaktery

Hráč/ka: Roudy

Rasa: Mutant

Úroveň: 6

Schopnosti: Zhmotnenie svojich predstáv

Vek: 21

Zamestnanie: Lektor bojových umení

Bývanie: Bytový dom

Faceclaim: Petr Menky

Schopnosti

Derekova mysl je spojena s jeho tělem a srdcem. Když pomyslí na to že v ruce drží ohnivou kouli tak z jeho ruk začne zhmotnovat ohnivá koule. Když pomyslí na to ze ma v ruce meč, v jeho ruce se zhmotni meč. Samozřejmě tahle schopnost ma větší nevýhody než vyhody. Taková schopnost bere víc než dá. Pokud se Derek dostane na dno svých sil upadava do bezvědomí na několik dni. Jeho mentální a fyzicky stav není až natolik mimořádný aby dokázal zhmotnit něco co vlastně neni. (Ohnivá koule v ruce nebo zhmotňeny meč v ruce.) jeho mysl je spojena se srdcem. Avšak kdyby pomyslel na to že ovládá pomoci své mysli předměty a volně s nimi hybal to se mu nepodaří. On dokáže tu dýku vytvořit ve své hlavě a zhmotnit ji ve své ruce.Kdyby přišel o ruce přijde i o schopnosti.


Charakter

Derek Snow je milý, veselý, hodný, nebojácný muž. Avšak dokáže byt i zlý, hnusný, nepříjemný a je z něj opravdu špatný nepřítel pokud si ho rozlobíte.Je to přesně ten typ člověka o kterém se říká "ticha voda břehy mele". Kdyby se někdo zeptal na Dereka jakej je, tak jeho přátelé řeknou že je to úžasný a milý člověk dokud ho nenaštveš a neublížiš někomu koho má rád. K smrti nesnáší násilí, když silnější si dobírá slabší. Od 10 let přemýšlel nad tím, že půjde do armády, aby mohl pomáhat lidem v nouzi, lidem kteří to opravdu potřebují. Dokáže sice vzít život i holou rukou ale ví že to není správné. Derek ma své hodnoty které se snaží dodržet. Když dá slib udělá vše aby ho splnil i kdyby to bylo nemožné. Používá hlavu i svaly.Dokonala souhra myšlenek, vědomosti, schopnosti, výdrže a síly. Není hloupej aby vběhl jen tak do tábora kde jsou rukojmí. Počkal by si na večer, odlákal pozornost a nepozorovaně pronikl k rukojmím a nechal si za zády únikovou cestu. Derek je jako Dokonalý Stroj který ma své srdce na správném místě a dokáže dělat správná a rozumná rozhodnuti.


História

Derek Snow se narodil v jedné malé vesnici nedaleko velkoměsta. Jeho otec bil jeho matku i jeho. Ve škole to bylo skoro stejné. Spolužáci ho mlatili. Jedině jeho matka Ewelyn byla k němu hodná. Derek k ni vzhlížel. Když mu bylo 10 let, do školy přišla nova studentka Amanda. Derek se do Amandy zamiloval na první pohled. Když se s ni Derek spřátelil byl už skoro konec ročníku. Jednoho dne kdy Derek čekal na svou mámu která pro něj přijde do školy musel jít pěšky jelikož nedorazila. Školu měl celkem daleko a tak dorazil domu až o setmění. Před domem slyšel divné výkřiky z domu. Když tam přiběhl uviděl svého otce držet nůž pod krkem Ewelyn. Jeho otec stal k němu zády a neviděl ho přicházet. Když si všimla Ewelyn, že je Derek doma vykřikla na něj, aby utekl. V těm moment se otočil a Derek se okamžitě rozběhl proti němu a doufal že ho odtáhne od matky Ewelyn. Jenže jak sebou cukl, otec Dereka tím podrizl Ewelyn přímo před jeho očima. V tu chvíly se u Dereka objevila jeho schopnost když klečel nad klauží krve své matky. Z jeho těla začala vycházet černa mlha, kouř, který dokázal nabrat tvar a hmotu. Celé jeho tělo to pokrylo a vytvořilo jinou bytost. Větší, silnější, rychlejší. Zatím co jeho otec byl ohromen a zároveň se bál tak Derekovi stačila pouze jedna sekunda k tomu, aby uchopil nůž který ležel vedle jeho matky a vrazil ji otci přimo do hlavy.


Zaujímavosti

- Černý pásek 2. stupně v bojovém umění.
- Jeho sila narůsta s jeho vztekem. Když je extrémně naštvaný usmívá se a v ten moment je jeho sila mnohonásobně zesílena. Ne jen síla ale i schopnosti, rychlost, hbytost, vnímání.
- Je kuřák.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama