Alastair "Parsing" Inoue

7. května 2017 v 23:55 |  Charaktery

Hráč/ka: Salem

Rasa: Mutant

Úroveň: 5

Schopnosti: Ovlivňování jakékoliv elektroniky, extrakce a
ovládání vlastní tělesné energie

Vek: 24

Zamestnanie: Nezamestnaný

Bývanie: Apartmán

Faceclaim: Ed Marquezini
Schopnosti

Každý živočich má v sobě určitou energii, kterou přijímá z potravy, slunce a vody. Většinou je malá, tak akorát, aby zaopatřila tělesné funkce a orgány. Není možné ji jen tak vzít a použít k jiným věcem. V tom se však Parsing liší. Nejen, že zásoba jeho energie je mnohonásobně větší, ale díky soustředěnosti a vůli ji dokáže volně transportovat po těle, zlepšovat tak své vjemy a schopnosti, či dokonce energii extrahovat a vypouštět mimo své tělo.
Běžně tato energie není vidět. Mnozí citliví lidé ji však mohou kolem sebe cítit, někteří mutanti dokonce spatřit. Její využití je téměř nekonečné, ale Pars není žádným polobohem. Její existenci vnímá pouze jako možnost, jak nabourávat datové toky v elektronice, ve vzduchu a zesilovat své vlastní tělesné schopnosti usměrňováním energetického zásobování svalů. Díky tomu před ním není žádný telefon, tablet ani počítač v bezpečí, ba dokonce není radno se s ním pouštět do barové potyčky.
Zásoba této energie samozřejmě není u Parse bezedná.Charakter

I přes to, že má božskou trpělivost, jeho povaha by se dala nazvat spíše jako výbušná. Jakmile pohár jednou přeteče, promění se Pars v nekontrolovatelný tank, který přejede a rozmačká všechno, co mu přijde do cesty. Mimo takovéto okamžiky však dokáže být chápavý posluchač, milý společník a nesobecký rádce.
Ačkoliv má v sobě obrovský inteligenční potenciál, nepřátelské rozhovory a mnohé jeho činy mluví o přesném opaku. Většinou se schovává za myšlenku která říká, že člověk nemusí být inteligentní, ale musí si umět poradit. Na jednu stranu je Parsovo primitivní pohled na lidstvo škoda, na druhou obrovská úleva. Nic totiž není horší, než se zabývat lidskými vztahy a jinými naprosto nepodstatnými věcmi.
Rodné jméno téměř nikdy nepoužívá. Pravděpodobně za to může jistý odpor k minulosti. Pars se totiž velmi nerad poutá, i když k tomu má v povaze jisté sklony. Díky tomu si často vymýšlí nové identity, které používá při svých průzkumech a záškodnictvích. Jeho nejoblíbenější činností je klamání bankomatů a čteček kreditních karet. Samozřejmě je to možné odsud posud, proto se snaží žít skromně.
Jeho nejlepší vlastností je štědrost a obětavost. Tou nejhorší egoismus bez hranic.
Je zhruba 195 cm vysoký, se sportovní postavou a popelavými vlasy. Oči má zelené, na některém světle do šeda.História

Narodil se v Japonsku americké turistce a počítačovému geekovi. Matka Alastaira opustila několik měsíců po porodu s tím, že jede za příbuznými a poté se vrátí. Nic z toho se však nestalo a tak tenkrát 19 letý mladík zůstal s dítětem sám. Po několika nehodách, které malého Parse málem stály život, si jej převzala babička, se kterou zůstal až do svých 14ti let. Paní Inoue však byla v té době již velmi stará a zemřela v tom nejhorším období puberťáka.
Alastairův otec se mezitím stal velkým programátorem a odmítl se o pubertální dítko starat. Díky tomu Pars skončil v dětském domově, kde jej děti měly za posedlého démony. Z emočního vypětí totiž selhávala veškerá elektronika v Parsově okolí. Navzdory vlastní snaze svou energii ovládat koloval po ústavech, dokud po 18náctých narozeninách neutekl na ulici. Tam se poprvé setkal s lidmi jemu podobnými a začal se učit, jak svou sílu zkrotit.
Jednoho dne však všichni jeho přátelé zmizeli. Nevěděl proč, nevěděl kam a jediné, co mu zůstalo, byla vzpomínka na Američany v oblecích, co se před událostí několikrát poflakovali kolem. Rozhodl se ostatní najít a tak si díky své schopnosti koupil letenku a odcestoval.
Hledání trvalo více než 3 roky. Za tu dobu zjistil mnoho informací o Medic corp., dokonce oklamal systémy a zajistil, aby byl na výběrovém řízení přijat jako špion. Od pravdy poté nebyl daleko a zjištění, že všichni jeho přátelé už jsou dávno po smrti, vedlo k velkému životnímu selhání. Téměř ztratil své cíle a zůstal v Seattlu viset bez životní náplně po několik měsíců.
Momentálně se pomalu zotavuje z předešlých událostí a chtě nechtě tiše pátrá po člověku, který je za všechno zodpovědný.Zaujímavosti

- Když něco nejde, alkohol vždy pomůže. Neskrývá své zalíbení v různých drogách včetně cigaret. Většinou však zůstává u marihuany.
- Občas si rád zazpívá a zahraje na kytaru.
- Říká, že nejlepší partner je pro něj on sám.
- Jí obrovské porce.
- Umí se hodně smát, ale sám sebe považuje za vyhořelého.
- Když ho ruší sousedi, prostě jim vypne televizi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama